přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání


Interní systémy

Naší strategií není pouze naprogramovat aplikaci dle zadání, ale vždy usilujeme o úplné porozumění dané problematice. Chceme chápat váš business, vaše starosti a vaše cíle. Díky tomu jsme schopni pracovat efektivně. Naším cílem není „pouze“ programovat, ale chceme se stát vaším solidním partnerem.

Při vývoji aplikací samozřejmě nepodceňujeme analytickou fázi projektu, ale v maximální možné míře se snažíme uplatňovat tak zvaný agilní přístup. V praxi to znamená, že s vámi budeme v intenzivním kontaktu (v určitých fázích projektu třeba i denně), budeme vám průběžně  předvádět již hotové části aplikace, nebo prototypy a neustále se budeme ujišťovat, zda si opravdu rozumíme a že společně směřujeme k úspěšnému dosažení cíle.

Naši pracovníci nejsou webmasteři, ale vývojáři s odpovídajícím vzděláním, praxí a zkušenostmi z různých oblastí vývoje software a jsou připraveni vám naslouchat a společně s vámi přemýšlet. O správnosti tohoto přístupu k vašim požadavkům svědčí mimo jiné i stále se rozrůstající řada našich spokojených klientů.

Kontaktní formulář

Nenašli jste, co hledáte? Zeptejte se nás!

schovat formulář