přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání


O nás

Baseon Technologies vznikla v roce 2013 jako specializovaná divize full-servisové online agentury MEDIA FACTORY Czech Republic a.s. Stabilní tým vývojářů byl do této doby součástí běžného oddělení firmy a pod samostatnou divizi byl převeden proto, aby se mohl více soustředit na specializované zakázky a tvorbu individuálních řešení pro náročnější klientelu.

Díky tomuto uvolnění od rutinních činností agentury se může náš tým v mnohem větší míře soustředit na rozvoj svých kompetencí u tradičních postupů a věnovat se také práci s novými technologiemi. Veškeré své nově nabyté znalosti, stejně jako mnohaleté zkušenosti pak může vkládat do vysoce sofistikovaných a technologicky náročných projektů, s nimiž nás naši klienti oslovují.

Potřeba poskytnout oddělení vývoje větší prostor pro seberealizaci vyplynula i z přívalu rozsáhlých zakázek, které agenturu plně vytěžovaly. Nově vzniklá divize Baseon Technologies se může věnovat individuální práci na tvorbě rozsáhlých portálů, interních firemních systémů, hloubkových analýz či nejrůznějších aplikací. Vedle toho je naše mateřská agentura MEDIA FACTORY nadále schopna nabízet i realizace běžnějších webových projektů, marketingových kampaní a on-line strategií. Nemusí však s těmito drobnějšími zakázkami vytěžovat cenné kapacity svých odborníků z technologicky zaměřené divize.

S MEDIA FACTORY i nadále sdílíme společnou historii, hodnoty i budoucnost. Se svou poptávkou se však nyní můžete obrátit přímo na naši divizi. Náš odborný tým je plně připraven realizovat Vaše požadavky v nejvyšší kvalitě. Věříme, že s výsledkem naší spolupráce budete naprosto spokojeni, stejně jako řada našich dlouholetých klientů.

Kontaktní formulář

Nenašli jste, co hledáte? Zeptejte se nás!

schovat formulář