přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání


Exponované
webové aplikace

Exponované weby

Web se stal nedílnou součástí naší moderní společnosti. Uživatelů (nebo chcete-li zákazníků) přibývá a jsou stále náročnější. Pro dnešního návštěvníka webu je samozřejmé, že web funguje, načítá se dostatečně rychle a brouzdání je pohodlné. Pro uživatele je to samozřejmé, jako když zapne televizi nebo rádio a zcela právem jej nezajímá, že zajistit stabilní provoz webu je při dosažení určité hranice návštěvnosti složitý technický úkol.

Máme zkušenosti s návrhem a provozem webů a webových aplikací, které denně obslouží desítky tisíc zákazníků a zobrazí stovky tisíc stránek. 

Co je klíčem k úspěchu?

  • Správně navržená aplikace, která využívá cache mechanismy, minimum SQL dotazů, optimalizované algoritmy a SQL dotazy, které je nezbytné provést atd.
  • Správně navržená infrastruktura. To znamená dobře dimenzovaný a nakonfigurovaný server, případně více serverů. Máme zkušenosti s aplikacemi, které si "vystačí" s jedním strojem, ale i s aplikacemi, které jsou provozovány na farmě několika strojů (cluster).
  • Použití moderních technologií a postupů (vrstvené cache, reverzní proxy, NoSQL)
  • Provedené zátěžové testy dle realistických scénářů

Umíme poradit s provozem vaší stávající aplikace, případně s jejím vylepšením. Stejně tak jsme schopni navrhnout robustní řešení "na zelené louce" při použití našich technologií.

Kontaktní formulář

Nenašli jste, co hledáte? Zeptejte se nás!

schovat formulář